Spolek pro obnovu kostela sv. Václava v Želenicích se letos opět zapojil do celorepublikové akce Noc kostelů.
Proběhla výstava obrazů, přednáška o přesunutém kostele v Mostě a na závěr vystoupil smíšený pěvecký sbor Aurum.
Datum vložení:1. 6. 2026 9:32 Datum poslední aktualizace:1. 6. 2026 9:36